7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого стоїть самоврядне суспільство. Це давня українська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють, обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства.

Це свято об’єднює всіх нас у щирому прагненні перетворити Україну у Державу сильних та дієвих громад!

Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо подолати усі труднощі та здійснити мрію про  Справжне місцеве самоврядування європейського зразка.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра.

З повагою,

Міський голова Галича     Орест Трачик