Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

третього  засідання десятої сесії

Галицької міської ради сьомого скликання

Від 20 грудня 2018 року                                                                        №

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення

і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити громадянину  Грешку Антіну Михайловичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) площею 0,0818 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Трудова ,4.

2.Передати громадянину Грешку Антіну Михайловичу, жителю м. Галича, вул. Трудова,4 безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0818 га ,кадастровий номер 2621210100:01:003:0508 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Трудова,4.

3.Громадянину Грешку Антіну Михайловичу зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Громадянинк Грешку Антіну Михайловичу виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                           О. Трачик