Про закриття кладовищ в м. Галичі мікрорайон «Гора»

РІШЕННЯ

першого засідання десятої сесії

Галицької міської ради сьомого скликання

від 01 листопада 2018 року                                                                        № 150

Про закриття кладовищ в м. Галичі

мікрорайон «Гора»

Керуючись  пп. 11 п. “а” статті 30, ст.31, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про поховання та похоронну справу», розглянувши інформацію КП « Галичводоканал», з метою забезпечення санітарних норм при розробці та затвердженні генерального плану міста Галича, у зв’язку з відсутністю вільних місць для поховань на кладовищах мікрорайону «Гора» (старе і нове  кладовище) в м. Галичі , міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити поховання померлих та закрити кладовища (старе і нове) за адресою м. Галич вул. Гора за відсутності на території кладовищ вільних місць для здійснення нових поховань.

1.1. Встановити, що після закриття кладовищ земельний покрив, всі намогильні споруди та надписи залишаються в цілковитій недоторканості.

1.2. Існуючі кладовища не підлягають знесенню і можуть бути перенесені тільки за рішенням сесії Галицької міської ради у випадку зсуву, землетрусу або іншого стихійного лиха.

  1. Дозволити на кладовищах на вул. Гора дозахороненя і поховання на зарезервованих місцях.

2.1. При наданні дозволів на дозахоронення, перевіряти можливість дозахоронення у відповідності з вимогами Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003р. № 193 та Державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України» ДСанПіН 2.2.2.028-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.1999 № 28.

Міський голова                                                               О.Трачик