Участь у форумі «Малі міста України»

Секретар Галицької міської ради Олег Скриник разом з представником  Національного заповідника «Давній Галич» Ярославом Поташником взяли участь у форумі-фестивалі «Малі міста України», який проходив 16–17 листопада в місті Києві на базі  Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного і став завершальним етапом соціально-бібліотечного проекту «Історія малих міст України», що був розпочатий у 2008 році.

До участі у форумі були запрошені краєзнавці, архітектори, історики, представники територіальних громад.

Основним завданням, яке ставили перед собою організатори, було привернення уваги громадськості до вивчення історії малих міст, розвитку інфраструктури, збереження культурного надбання, розвитку краєзнавства, туризму.

Захід, який став своєрідною платформою з напрацювання нових ідей та обміну досвідом, передбачав панельні дискусії з питань туристичної привабливості малих міст України, організації культурних кластерів, обмін грантовим досвідом тощо.

Центральною темою форуму стала презентація соціально-бібліотечного проекту «Історія малих міст України» – 25 бібліографічних покажчиків, до яких внесено історію розвитку малих міст з усіх областей нашої держави.