Про скликання третього засідання восьмої сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  26 березня  2018  року                                                         № 02.1-06/21

Про скликання третього засідання

восьмої сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1 Скликати третє засідання восьмої сесії Галицької міської ради сьомого скликання 05 квітня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1.1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету.

1.2. Про затвердження правил благоустрою міста.

1.3. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування з державного фонду регіонального розвитку в 2018 році.

1.4. Про передачу водопроводу на баланс КП «Галичводоканал».

1.5. Затвердження протоколів бюджетної комісії.

1.6. Про внесення змін до міського бюджету.

1.7. Земельні питання.

1.8. Різне.

2. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                О.Трачик