Про скликання позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  24 липня  2019  року                                                            № 02.1-06/134

Про скликання позачергової

сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1. Скликати позачергову сесію Галицької міської ради сьомого скликання 25 липня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1. Про дозвіл на укладання договору аутсорсингу послуг з харчування дітей в їдальні Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради Івано-Франківської області.
  2. Про внесення змін до Рішення другого засідання п’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання від 11 квітня 2017 року № 44 «Про поділ території міста на мікрорайони».
  3. Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Галича.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продажу права оренди з аукціону.
  5. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.
  6. Про дозвіл на виготовлення документації із землеустрою громадянам.
  7. Про відміну п.2 рішення міської ради № 84 від 04.07.2019р.

1. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                     О.Трачик