Про скликання позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  10 червня  2019  року                                                           № 02.1-06/101

Про скликання позачергової

сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1. Скликати позачергову сесію Галицької міської ради сьомого скликання 11 червня 2019 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1.1. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади, складу аукціонної комісії.

1.2. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.

1.3. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки ПАТ «Галицький механічний завод».

1.4. Про затвердження проекту із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянину Слободянику Ігору Івановичу

1.5. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення меж або відведення земельних ділянок громадянам

1.6. Про погодження документації із землеустрою щодо відведення і встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Тернопільському обласному центру з гідрометеорології.

1.7. Про передачу товарно-матеріальних цінностей.

1. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                     О.Трачик