Про скликання позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  22 січня  2018  року                                                             № 02.1-06/04

Про скликання позачергової

сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1. Скликати позачергове засідання одинадцятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання 25 січня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1. Про виконання міського бюджету за 2018рік.
  2. Про перерахування залишку коштів на початок року.
  3. Про затвердження нової редакції Переліку заходів Програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік та розмір їх фінансування.
  4. Про розподіл вільних залишків коштів загального та спеціального фонду міського бюджету.
  5. Про внесення змін до Положення про місцеві податки та збори в частині встановлення про встановлення ставок туристичного збору.
  6. 6. Про звіт виконавчого комітету Галицької міської ради за 2018 рік.
  7. Про об’єкти нерухомого комунального майна територіальної громади м. Галича.
  8. Про розгляд листа відділу освіти Галицької РДА.
  9. Земельні питання.
  10. Різне.

2. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                       О.Трачик