Про скликання позачергової сесії Галицької міської ради сьомого скликання 14.09.2018 р.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  13 вересня  2018  року                                                         № 02.1-06/98

Про скликання позачергової сесії

1. Скликати позачергову сесію Галицької міської ради сьомого скликання 14 вересня 2018 року о 09.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1.1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки.

1.2. Про погодження технічної документації щодо  встановлення меж земельної  ділянки(паю) в натурі  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1.3. Про виділення земельної ділянки для облаштування майданчика для збору ТПВ біля будинку № 4 по вул.Коновальця.

1. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                       О.Трачик