Про скликання першого засідання одинадцятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  04 березня 2019  року                                                          № 02.1-06/20

Про скликання першого засідання

одинадцятої сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1. Скликати перше засідання одинадцятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання 14 березня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1. Звіт міського голови за 2018рік.
  2. Про затвердження договору з Бовшівською сільською радою та внесення змін до міського бюджету на 2019рік.
  3. Про затвердження нової редакції Переліку заходів Програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік та розмір їх фінансування.
  4. Про розгляд звернення до Галицької районної ради.
  5. Про питання використання поліетиленових пакетів у магазинах та точках продажу товарів.
  6. Про розгляд листа Галицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області.
  7. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету.
  8. Про передачу товаро-матеріальних цінностей.
  9. Про прийняття на баланс Галицької міської ради комунального майна.
  10. Про надання згоди на досудову санацію КП «Галичводоканал».
  11. Земельні питання.
  12. Різне.

2. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                                           О.Трачик