Про скликання першого засідання дев’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  14 травня  2018  року                                                           № 02.1-06/36

Про скликання першого засідання

дев’ятої сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1.Скликати перше засідання дев’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання 24 травня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1. Про затвердження протоколів комісії.
  2. Про внесення змін в структуру та штатний розпис апарату управління Галицької міської ради на 2018 рік.
  3. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт.
  4. 4. Про внесення змін до міського бюджету
  5. Про розгляд рекомендацій Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
  6. Про проведення конкурсу на призначення управителя багатоквартирних будинків у місті.
  7. Про зміну місця розташування вулиці.
  8. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.
  9. Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території м. Галича
  10. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік
  11. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
  12. Про дозвіл на списання основних засобів КП «Галичводоканал».
  13. Земельні питання.
  14. Різне

2.На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                                               О.Трачик