Про скликання другого засідання дев’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  02 липня  2018  року                                                            № 02.1-06/60

Про скликання другого засідання

дев’ятої сесії Галицької міської ради

сьомого скликання

1. Скликати друге засідання дев’ятої сесії Галицької міської ради сьомого скликання 12 липня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні Галицької міської ради з таким порядком денним:

1. Інформація про акт перевірки КП «Галичводоканал» та дотримання законів про житлово-комунальні послуги.
  2. Про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2018 року.
  3. Про внесення змін до міського бюджету на 2018рік.
  4. Про затвердження нової редакції Переліку заходів Програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік та розмір їх фінансування.
  5. Про участь у дев’ятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  6. Про передачу товару.
  7. Земельні питання.
  8. Про надання відпустки міському голові.
  9. Різне.

1. На засідання сесії міської ради запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, представників громадськості міста.

Міський голова                                                                                        О.Трачик