Про святкування 1120-річниці першої письмової згадки про місто Галич в 2018 році

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

першого засідання восьмої сесії

Галицької  міської ради сьомого скликання

від  25 січня 2018 року                                                                              № 14

Про святкування 1120-річниці першої

письмової згадки про місто Галич в 2018 році

Враховуючи подані пропозиції депутатів Галицької міської ради про проведення заходів щодо святкуванню 1120-річниці першої письмової згадки про місто Галич в 2018 році,  міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Заходи по святкуванню 1120-річниці першої письмової згадки про місто Галич в 2018 році (заходи додаються).
  1. Звернутись до Галицької районної ради, Галицької районної державної адміністрації, щодо фінансування підготовки та відзначення святкуванню 1120-річниці першої письмової згадки про місто Галич в 2018 році на державному рівні (звернення додається).

Міський голова                                                                        О.Трачик

до рішення Галицької міської ради

від 25.01.2017р. № 14

№ п/п Назва заходу Орієнтовна вартість (тис. грн.)
1 Затвердження генерального плану забудови м. Галича 400
2 Завершення будівництва водопроводу в мікрорайоні Галич-Заріка (по вулицях Б.Хмельницького-Нова-Трудова-Заводська-Чорноти) 1500
3 Рекреаційна зона : парк відпочинку біля р.Луква 300
4  Реконструкція площі майдану Різдва 1 500
5 Капітальний ремонт дорожного полотна вулиць  Я.Осмомисла, Шевченка, Н.Вівчаренко, Зелена, Незалежності, Б.Хмельницького, сотника Чорноти 10 000
6 Поточний ремонт фасадів  будинків по майдану Різдва, 14, 16. 300
7 Придбання техніки для комунальних служб 1 400
8 Фінансова допомога будівництва Галицького Успенського собору 200
9 Видавництво фотоальбому «Галич давній і сучасний» 150
10 Поточний ремонт тротуарів по вул.Н.Вівчаренко, Львівська 400
11 Будівництво вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій по вул.Чорноти та мікрорайоні «Гора» 200
12 Озеленення міста 500
13 Проведення спортивних заходів 50
14 Проведення культурно-масових заходів(Хорова Академія, Золотий Тік) 100
15 Оголошення конкурсу та реалізація його по виготовленню та встановленню памятника Я.Осмомислу
16 Встановлення памятника Героям Небесної Сотні 16
17 Освітлення Набережної 50
18 Придбання та встановлення годинника на фасаді Галицької міської ради 150
19 Встановлення інформаційних кіосків 260
20 Благоустрій та озеленення біля будівлі Візит-центру Галич 400
21 Встановлення питтєвого фонтану
22 Придбання та встановлення електрозаправки для електромобілів
23 Освячення церкви Мучеників Станіславівських (Григорія Хомишина, Івана Слизюка, Семеона Лукача) в м.Галичі

до рішення Галицької міської радиДодаток

від 25.01.2018р. № 14

Галицькій районній раді

Галицькій районній державній адміністрації

Звернення

Місто Галич це колишній центр Галицько-Волинського князівства. Це місто – яке дало назву цілому регіону – «Галичина». Це місто, яке отримало Магдебурзьке право у 1374 році і стало центром Галицької землі у складі Руського воєводства. Це повітове місто до якого на початку XVI ст. входило 247 населених пунктів.

В 2018 році  місто Галич буде відзначати 1120-річницю першої письмової згадки про місто Галич. Святкові урочистості заплановані на День міста 09 вересня 2018 року.

Підготовка та відзначення ювілейної дати дасть можливість вкотре привернути увагу до історичного і культурного значення Галича, як в України так і за її межами. Налагодити партнерські відносини, що буде сприяти покращенню інвестиційного клімату та сприятиме реформі місцевого самоврядування.

Однак для реалізації цих завдань потрібна державна підтримка. Враховуючи історико-культурне та соціально-економічне значення міста Галич, в час проведення реформи місцевого самоврядування, ми депутати Галицької міської ради звертаємось до Галицької районної ради, Галицької районної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України з проханням передбачити фінансування з державного та місцевих бюджетів заходів з підготовки та відзначення 1120-річниці першої письмової згадки про місто Галич в 2018 році на державному рівні.

Прийнято на першому засіданні восьмої сесії

25 січня 2018 року