Про розгляд заяви жителів м. Галича щодо облаштування нового цвинтаря на Галич-Горі

першого засідання одинадцятої сесії

від 14 березня 2019 року                                                                        № 43

Про розгляд заяви жителів м. Галича

щодо облаштування нового цвинтаря на Галич-Горі

Керуючись  ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 98 Статуту територіальної громади міста Галича, розглянувши заяву жителів м. Галича щодо облаштування нового цвинтаря на Галич-Горі, міська рада

1. Виділити на облаштування(продовження) міського кладовища земельну ділянку орієнтовною площею 1,500га. по вул. Замковій.
  1. Провести громадські слухання щодо організації поховань та облаштування нового кладовища на в мікрорайоні «Гора».
  1. Міському голові видати розпорядження щодо проведення громадських слухань 24.03.2019р.
  1. Розпорядження опублікувати в засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

Міський голова                                                  О. Трачик