Про продовження дії рішень Галицької міської ради

позачергової  сесії

від 25 січня 2019 року                                                                        № 11

Про продовження дії рішень

Галицької  міської ради

Керуючись ст.12 Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п 3. Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництві», розглянувши заяви жителів м. Галича, міська рада

1. Продовжити до 01.08.2019 року дію пункт 10 рішення третього засідання шостої сесії міської ради № 132 від 23.11.2017року «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам».
  1.  Продовжити до 01.08.2019 року дію пункту 2 рішення третього засідання п’ятої сесії від 25 травня 2017 року №56 «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам м. Галича»

Міський голова                                                                     О.Трачик