Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок комунальної власності м. Галича

першого засідання десятої сесії

від 01 листопада 2018 року                                                                           № 145

Про продовження дії договорів оренди

земельних ділянок комунальної  власності м. Галича

Керуючись ст.ст.12,126, Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України  “ Про оренду землі ” ,ст. 274, ст..288 Податкового  Кодексу України,  розглянувши  клопотання орендарів ,  міська рада

1. Продовжити підприємцю Рабарській Галині Петрівні на 5(п’ять) років дію договору оренди землі № 015 від 16 червня 2007 року зареєстрованого в ДЗК 29 жовтня 2007року за № 0407301-00024 для обслуговування кафе «Вежа Галич».

1.1. Підприємцю Рабарській Галині Петрівні при нарахуванні орендної плати застосовувати понижуючий коефіцієнт в розмірі 10% нормативної грошової оцінки землі.

1. Продовжити громадянину Стефуньку Володимиру Івановичу на 5(п’ять) років дію договору оренди землі до Договору № 20/10 від 28 травня 2010 року для обслуговування квартири.

2.1.Громадянину Стефунькові Володимиру Івановичу при нарахуванні орендної плати застосовувати понижуючий коефіцієнт в розмірі 0,1% нормативної грошової оцінки землі.

Міський голова                                                               О.Трачик