Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на вул.Вітовського в місті Галичі

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на вул.Вітовського в місті Галичі

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування   виробничих та складських приміщень  на вул. Вітовського в м. Галичі .

Проект виконаний ПП «ГеоУкрПроект » (м.Калуш) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької міської ради № 160 від 06.12.2018р.

Метою детального плану території є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території , уточнення параметрів земельної ділянки.

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької міської ради в земельному відділі з 05 квітня по 06 травня 2019 року.

Також текстові матеріали містобудівної документації можна побачити тут: ДПТ1

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Кульчицький Дмитро Богданович .

Контактний телефон : 21-281

Пропозиції до проекту детального плану території на вул. Вітовського в м. Галичі подаються на адресу Галицької міської ради у письмовій формі в період з 05 квітня по 06 травня 2019 року.