Про проведення громадських слухань територіальної громади міста Галича

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  31 травня  2017  року                                                      № 02.1-06/47

Про проведення громадських слухань

територіальної громади міста Галича

1. Відповідно до ст. 98 Статуту територіальної громади міста Галича, на виконання рішення третього засідання п’ятої сесії Галицької міської ради № від 25.05.2017р. та протокольного доручення третього засідання п’ятої сесії Галицької міської ради провести громадські слухання територіальної громади міста Галича 11.06.2017р. о 16.00 год. по адресу: м. Галич вул. Я.Осмомисла, 1 (приміщення Народного дому) з таким порядком денним:

1. Будівництво заводу по переробці твердих побутових відходів в мікрорайоні «Заріка».
  2. Будівництво спортивного комплексу в мікрорайоні «Гора».

2. На громадські слухання запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, громадськість міста.

Міський голова                                                       О.Трачик