Про проведення громадських слухань територіальної громади міста Галича

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  14 березня 2019  року                                                          № 02.1-06/22

Про проведення громадських слухань

територіальної громади міста Галича

Керуючись рішенням Галицької міської ради від 14.03.2019р. «Про розгляд заяви жителів м. Галича щодо облаштування нового цвинтаря на Галич-Горі», відповідно до ст. 98 Статуту територіальної громади міста Галича провести громадські слухання територіальної громади міста Галича 24.03.2019р. о 13.00 год. по адресу: м. Галич вул. Я.Осмомисла, 1 (приміщення Народного дому) з таким порядком денним:

«Про облаштування (продовження) міського кладовища по вул.Замковій».

На громадські слухання запросити депутатів міської ради, депутатів районної та обласної рад від м. Галича, членів виконавчого комітету, ЗМІ, громадськість міста.

Міський голова                                                                     О.Трачик