Про поновлення договору оренди земельної ділянки комунальної власності м. Галича

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

першого засідання третьої сесії

від 06 липня  2016 року                                                                    № 84

Про поновлення  договору оренди земельної

ділянки комунальної  власності  м. Галича

Керуючись ст.ст. 12, 126, Земельного Кодексу України, ст.26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду землі”, ст. 274, ст.288 Податкового  Кодексу України,  розглянувши  клопотання ФОП Береговської Оксани Іванівни,  міська рада

1. Поновити підприємцю Береговській Оксані Іванівні на один рік дію договору оренди землі площею 0,0128 га., кадастровий № 2621210100:01:001:0302,  в м. Галичі на вул. Коновальця, 8а для  будівництва туристичної агенції «Мандри» та сторожової охорони Старостинського замку.
  1. Підприємцю Береговській Оксані Іванівні протягом двох тижнів з дня прийняття цього рішення укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки з нарахуванням орендної плати в розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки землі, що діє з 02.07.2012р.

Міський   голова                              О.Трачик