Про передачу товару, основних засобів (об’єктів) та кошторисної документації по даних об’єктах КП «Галичводоканал»

другого засідання третьої сесії

Від  21 липня  2016 року                                                                          №

Про передачу товару, основних засобів (об’єктів) та

кошторисної документації по даних об’єктах

КП «Галичводоканал»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши декларації про готовність об’єктів до експлуатації  «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Грушевського (б/н) в м. Галич Галицького району Івано-Франківської області»,  проектно-кошторисну документацію по даному об’єкту, накладні, враховуючи пропозиції депутатів міська рада

1. Передати безкоштовно на баланс Комунальному підприємству «Галичводоканал»:
  • товари: декоративний кожух для вуличного ліхтаря – 30 шт. на суму 83844 грн.,
  • об’єкт: «Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Грушевського (б/н) в м. Галич Галицького району Івано-Франківської області»» та проектно-кошторисну документацію по даному об’єкту.
  1. Відділу обліку та звітності Галицької міської ради зняти з балансу товари та об’єкт зазначені в п.1 даного рішення, а КП «Галичводоканал» (директор Нагірняк Л.Б.) відобразити по бухгалтерському обліку зміни в складі основних засобів на підставі актів прийому-передачі.

Міський голова                                                         О.Трачик