Про надання згоди на переведення приміщень ПАТ «Укрпошта» складу та майстерні в офісні приміщення

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

Від  27 квітня 2017 року                                                                                                        № 31

Про надання згоди на переведення приміщень

ПАТ «Укрпошта» складу та майстерні в офісні приміщення

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву ЦПЗ №6 Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» про переведення приміщень складу та майстерні в офісні приміщення, що знаходиться за адресою м. Галич, майдан Різдва, 11, та поданий до заяви акт обстеження від 30.03.2017р.,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати згоду ЦПЗ №6 Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» переведення приміщень складу та майстерні в офісні приміщення, що знаходиться за адресою м. Галич, майдан Різдва, 11.
  2. ЦПЗ №6 Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» при виконанні робіт по ремонту та реконструкції приміщень за адресою м. Галич, майдан Різдва, 11, виконати всі умови, викладені в акті обстеження від 30.03.2017 року та провести технічну документацію з постачання, обліку електроенергії та газу до діючих норм чинного законодавства.
  3. ЦПЗ №6 Івано-Франківської дирекції ПАТ «Укрпошта» звернутись в КП Івано-Франківське ОБТІ для внесення змін в технічну документацію до 01.08.2017р.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Д. Кульчицький