Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

від 31 травня  2017 року                                                                                       № 34

Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди

Розглянувши заяву ФОП Андрієвичу Михайлу Володимировичу про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди «Літній майданчик – соки, води, морозиво» в м. Галичі біля території відпочинкового комплексу «Білі Тополі» , виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл ФОП Андрієвичу Михайлу Володимировичу на розміщення тимчасової споруди «Літній майданчик – соки, води, морозиво» в м. Галичі на території відпочинкового комплексу «Білі Тополі» на літній період з 01.06.2017 року по 01.09.2017року.
  1. ФОП Андрієвичу Михайлу Володимировичу звернутись в Галицький РЕМ щодо підключення до енергопостачання тимчасової споруди «Літній майданчик – соки, води, морозиво».
  1.  ФОП Андрієвичу Михайлу Володимировичу протягом двох тижнів встановити урни, укласти договір на вивіз та утилізацію побутових відходів з КП «Галичводоканал», упорядкувати прилеглу територію та дотримуватись санітарного стану навколо торгового об’єкту відповідно до Правил благоустрою території міста Галича, затверджених рішенням другого пленарного засідання 18-тої сесії Галицької міської ради від 09 березня 2010 року № 23.

Міський голова                                               О.Трачик