Про надання дозволу на проведення реконструкції квартири

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 Від 27 грудня  2017 року                                                                          № 86

Про надання дозволу на проведення реконструкції  квартири

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Наказом  Державного комітету з питань житлово-комунального  господарства від 17.05.2005 р. № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», розглянувши заяву гр. Шав’як Людмили Кіндратівни,  жительки м. Галича, пл. Волі, 7/35 про надання дозволу на проведення реконструкції квартири(приєднання лоджії до кімнати), виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Гр Шав’як Л.К. звернутися в відділ архітектури та містобудування Галицької районної адміністрації для погодження дозволу та виготовлення проектної документації для проведення реконструкції квартири(приєднання лоджії до кімнати), що знаходиться в м. Галичі на пл. Волі, 7/35.
  1. При виготовленні документації на перепланування квартири в відділі архітектури та містобудування, звернутися в КП «Івано-Франківське ОБТІ» для оформлення  документації відповідно до рішення.
  1. Після оформлення відповідних документів пред’явити у Галицьку міську раду Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Міський голова                                                          О.Трачик