Про надання дозволу на переоформлення технічної документації на автогараж

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

Від  26 жовтня 2016 року                                                                              № 90

Про надання дозволу на

переоформлення технічної

документації на автогараж

Розглянувши заяву гр. Кедик Михайла Степановича,  жителя м. Галича, вул. Н.Вівчаренко, 1/28 та Заклинської Любомири Орестівної, жительки м. Галич вул. Н.Вівчаренко, 13/417, про надання дозволу на переоформлення технічної документації на автогараж, що знаходиться в м. Галичі на вул. Шевченка, 254 на Заклинську Любомиру Орестівну, враховуючи  подані до заяви документи,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл гр. Кедик Михайлу Степановичу на переоформлення технічної  документації на автогараж, що знаходиться в м. Галичі на вул. Шевченка, 254 на Заклинську Любомиру Орестівну.

2.Гр. Заклинській Любомирі Орестівні звернутися в ГКП «Архітектурно  планувальне бюро»  для  переоформлення технічної  документації  на будівництво гаража.

1. Зобов’язати гр. Заклинську Любомиру Орестівну після переоформлення документів на будівництво гаража на своє ім’я, звернутися до Галицької міської ради для подання документів на передачу у власність земельної ділянки, виділеної на будівництва гаража.

Міський голова                                                      О.Трачик