Про надання дозволу на зрізку дерев

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

від  31 січня  2017 року                                                                          № 03

Про надання дозволу

на зрізку дерев

Розглянувши лист Галицької районної організації УТМР  про надання дозволу на зрізку дерев, які загрожують безпеці будівлі по вул. Караїмській, 13, керуючись  Постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 року «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл Галицької районної організації УТМР на зрізку аварійних дерев, які загрожують будівлі по вул. Караїмській, 13.

1.1  скласти відповідні акти та погодити їх в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища.

1. Галицькій районної організації УТМР, з відповідним актом погодженим в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища, звернутися до Комунального підприємства «Галичводоканал» про зрізку дерев, які підлягають видаленню по вул. Караїмській, 13 в м. Галичі.

Міський голова                                              О.Трачик