Про надання дозволу на відкриття об’єкта торгівлі

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

від  30 січня  2017 року                                                                    № 05

Про надання дозволу на відкриття об’єкта торгівлі

Розглянувши заяву приватного підприємця Гепко  Оксани Тарасівни  про надання дозволу на встановлення малої архітектурної форми (магазин для торгівлі овочами та фруктами)  в м. Галичі на майдані Різдва, біля будинку №11 А, на земельній ділянці, яка перебуває в оренді, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл приватному підприємцю Гепко Оксані Тарасівні на встановлення малої архітектурної форми ( магазин для торгівлі овочами та фруктами )  в м. Галичі на майдані Різдва, біля будинку №11 А.
  2. Приватному підприємцю Гепко Оксані Тарасівні звернутись в Галицький РЕМ про видачу технічних умов на підключення енергопостачання.
  3. Приватному підприємцю Гепко Оксані Тарасівні протягом двох тижнів укласти договір на вивіз та утилізацію побутових відходів з КП «Галичводоканал», упорядкувати прилеглу територію та дотримуватись санітарного стану навколо торгового об’єкту.
  4. Видати ПП Гепко Оксані Тарасівні дозвіл  на розміщення тимчасового об’єкта торгівлі терміном на 1 рік  після виконання умов, викладених у п.3 даного рішення.

Міський голова                                               О.Трачик