Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

другого засідання третьої сесії

Від 21 липня  2016 року                                                                   №

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельних ділянок в натурі на (місцевості)

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» ,враховуючи рекомендації комісії з земельних відносин, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на  вул. Гора ,208.

1.1.Передати громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні жительці м. Галича, вул. Гора,208 безоплатно у власність земельну ділянку  ділянку площею 0,1000 га (кадастровий № 2621210100:01:008:0558) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  в м. Галичі на  вул.Гора,208.

1.2. Громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні  зареєструвати  речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

1.3. Громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні    виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

1. Затвердити громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) площею 0,4177 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок  земель сільськогосподарського виробництва в м. Галичі на вул.Гора.

2.1. Передати громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні  , жительці м. Галича , вул. Гора,208 безоплатно у власність земельну ділянку площею  0,4177га ( кадастровий № 2621210100:01:008:0559)   для ведення особистого селянського господарства в м. Галичі на вул.Гора.

2.2. Громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

2.3. Громадянці Сегін Євстахії Ігнатівні виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                           О.Трачик