Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою громадянам

третього засідання десятої сесії

від 20 грудня 2018 року                                                                        № 172

Про надання дозволу на виготовлення

документації із землеустрою  громадянам

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 92, 116, 118, 120, 121, 123, 125, 1861 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», розглянувши заяви громадян та подані документи, пропозиції комісії із земельних питань, міська рада

1. Дати дозвіл громадянці Вовк Христині Павлівні, жительці м. Галича вул.Я.Осмомисла, 25, на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в м. Галичі на вул.Лози, 109.
  1. Дати дозвіл громадянці Подвійній Світлані Ярославівні, жительці м.Галича вул. Н.Вівчаренко, 19/76, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0021га для гаражного в м. Галичі на вул. Шевченка, гараж 224.
  1. Громадянам документацію із землеустрою подати на розгляд сесії міської ради до 31.12.2019 року.

Міський голова                                                                           О. Трачик