Про надання в оренду частини приміщення

другого засідання дев’ятої сесії

від  12 липня  2018 року                                                                              № 102

Про надання в оренду частини приміщення

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення другого пленарного засідання десятої сесії Галицької міської ради шостого скликання № 72 від 04.07.2013 року «Про надання в оренду нерухомого комунального майна», рішення третього пленарного засідання четвертої сесії Галицької міської ради сьомого скликання №176 від 22.12.2016р., враховуючи лист філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Державної установи «Центр пробації» міністерства юстиції України від 13.06.2018 року, міська рада

1. Надати філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Міністерства юстиції України в оренду частину нежитлового приміщення на третьому поверсі адміністративного будинку Галицької міської ради на майдані Різдва, 16 в м. Галичі загальною площею 33,3 кв. м. для розміщення Галицького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області на період до трьох років.
  1. Доручити міському голові Трачику О.А. укласти з філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області договір оренди відповідно до п.1 даного рішення.
  1. Вважати таким що втратило чинність рішення третього пленарного засідання четвертої сесії Галицької міської ради сьомого скликання №176 від 22.12.2016р. «Про надання в оренду частини приміщення».

Міський голова                                                                 О.Трачик