Про надання відпустки міському голові

другого засідання восьмої сесії

від  01 березня  2018  року                                                                     №36

Про надання відпустки

міському голові

Розглянувши заяву міського голови м. Галича Трачика Ореста Антоновича від  01.03.2018 року про надання  відпустки, відповідно до ст.ст. 2, 6, 12 Закону України «Про відпустки», ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ст.ст. 74, 75 Кодексу Законів  про Працю України,  міська рада

1. Надати міському голові м. Галича Трачику Оресту Антоновичу частину щорічної основної відпустки тривалістю 14 календарних днів за період з 15.04.2017 року по 14.04.2018 року, з 11 квітня 2018 року по 24 квітня 2018 року включно з виплатою матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2 .Відділу обліку і звітності здійснити фінансування відповідно до цього рішення.

3. На час відпустки Трачика Ореста Антоновича, виконання обов’язків голови виконавчого комітету Галицької міської ради покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Галицької міської ради Кульчицького Дмитра Богдановича.

Міський голова                                                                                              О. Трачик