Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

позачергової сесії

від 25 січня 2019 року                                                                        № 17

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення меж земельної

ділянки (паю) в натурі для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Керуючись ст.12, ст.81, ст.131, ст.186 Земельного Кодексу України та ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання громадянина Дмитріва Олега Васильовича, жителя м. Галича вул.Л.Українки, 77, міська рада

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Дмитріву Олегові Васильовичу, площею 1,9101 га, кадастровий номер 2621210100:02:001:0276 в урочищ «За Мисюками» на триторії Галицької міської ради, за межами населеного пункту.
  2. Передати громадянину Дмитріву Олегові Васильовичу у власність земельні ділянку площею 1,9101 га кадастровий номер 2621210100:02:001:0276 в урочищ «За Мисюками» на триторії Галицької міської ради, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  3. Громадянину Дмитріву Олегові Васильовичу зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

Міський голова                                                                     О.Трачик