Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) та передачу даних земельних ділянок в користування

першого засідання п’ятої сесії

Від 16 лютого 2017 року                                                                        №

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)

та передачу даних земельних ділянок в користування

Розглянувши заяви громадян, ФОП керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 123,124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  міська рад

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити ФОП Гургулі Михайлові Дмитровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) площею 0,7472 га для обслуговування виробничого будинку, цільове призначення : підприємств іншої промисловості за рахунок земель промисловості ,транспорту ,зв’язку ,енергетики ,оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Вітовського,26/2.

1.1. Передати ФОП Гургулі Михайлові Дмитровичу  в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку площею 0,7472 га ( кадастровий № 2621210100:01:003:0170) для обслуговування виробничого будинку, цільове призначення : підприємств іншої промисловості, за рахунок земель промисловості ,транспорту ,зв’язку ,енергетики ,оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Вітовського,26/2.

1.2. ФОП Гургулі Михайлові Дмитровичу укласти з міською радою договір оренди землі протягом двох тижнів з дня прийняття цього рішення, нарахувати орендну плату в розмірі 3 % відсотків нормативної грошової оцінки землі.

1.3.  ФОП Гургулі Михайлові Дмитровичу     зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

Міський голова                                        О.Трачик