Про затвердження тарифу на виробництво та постачання теплової енергії

РІШЕННЯ

 другого засідання дев’ятої сесії

Галицької міської ради сьомого скликання

від  12 липня  2018 року                                                                           №104

Про затвердження тарифу на виробництво

та постачання теплової енергії

Керуючись ст. 13, ст.20 Закону України «Про теплопостачання», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 р. № 679 «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання», розглянувши лист ТзОВ «Альтеко» вих. №01/07 від 05.07.2018р. про затвердження тарифів на виробництво та постачання теплової енергії для Галицької ЦРЛ,  міська рада

 ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити ТзОВ «Альтеко» тариф на виробництво та постачання теплової енергії для бюджетних споживачів у розмірі 1595,99 грн. за 1 Гкал без ПДВ.
  1. Відповідальним за розрахунок планових витрат на послуги з теплопостачання на опалювальний період є ТзОВ «Альтеко» в особі в.о. директора Карпенко І.А.

Міський голова                                                                 О.Трачик