Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління Галицької міської ради на 2019 рік

Проект РІШЕННЯ

третього засідання десятої сесії

від 20 грудня 2018 року                                                                           №

Про затвердження структури та штатного розпису апарату

управління Галицької міської ради на 2019 рік

Відповідно до ст.ст. 11, 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів»,  наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням  органів  виконавчої  влади,  місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити структуру та штатний розпис на 2019 рік в кількості 24 штатних одиниць згідно з додатком.
  2. Нарахування заробітної плати проводити відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів  виконавчої  влади,  місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року.
  3.   Встановити на 2019 рік  керівникам, їх заступникам, спеціалістам, службовцям надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи згідно п.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця (посадової особи місцевого самоврядування) та вислугу років.
  4. Здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи , а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання відповідно до розрахунку штатного розпису на 2018 рік ( п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268) відповідно до п.1 даного рішення.
  5. Надати право міському голові вносити зміни до розміру надбавок та премій у разі їх необхідності.
  6. Надавати посадовим особам місцевого самоврядування матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника, та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника.
  7. Інші умови оплати праці працівників визначаються за займаною посадою згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 або окремими нормативно-правовими актами.

8. Відповідно до наказу Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням  органів  виконавчої  влади,  місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 року із відповідними змінами встановити секретар-друкарці, водію та техпрацівнику (прибиральниці)  міської ради надбавку у розмірі 50% посадового окладу згідно з п.2 (ґ) цього наказу, а також надавати матеріальну допомогу у розмірі  середньомісячного заробітку згідно з п.2 (з) цього наказу.

Міський голова                                                                     О.Трачик