Про затвердження стартової плати за користування земельною ділянкою з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

  РІШЕННЯ

першого засідання третьої сесії

Галицької міської ради сьомого скликання

Від 06 липня 2016 року                                                                             № 88

Про затвердження стартової плати за користування земельною

ділянкою з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна,

право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах

(земельних торгах)

         Керуючись ст.134-137 Земельного кодексу України,  пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням другого пленарного засідання десятої сесії Галицької міської ради  шостого скликання № 72 від 04.07.2013 року « Про надання в оренду нерухомого комунального майна», міська рада

 ВИРІШИЛА:

     Включити в перелік земельних ділянок для продажу права оренди через аукціон земельну  ділянку з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна   в м. Галичі на майдані Різдва, 39  площею 0,0241 га ,  кадастровий номер 2621210100:01:001:0580 для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі (надбудова на існуючій будівлі громадського призначення )  за рахунок земель житлової і громадської забудови.

 1. 2. Затвердити умови продажу права оренди земельної ділянки з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, зазначені  у додатку до цього рішення:

2.1. Стартова плата за користування земельною ділянкою несільськогосподарського призначення з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, право оренди на яку виборюватиметься на конкурентних засадах (аукціоні) визначається:

–  відповідно до ставок орендної  плати  за  земельні  ділянки  на  території   м. Галича,  затверджені  рішенням  Галицької  міської  ради від 24 березня 2011 року №85 «Про затвердження «Положення про оренду земельних ділянок у м. Галичі та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки».

– розмір орендної плати за користування існуючою будівлею розраховується  відповідно до рішення № 72  сесії Галицької міської ради  шостого скликання від 04.07.2013 року за формулою Опл = Вп х Сор/100,

де : Опл – розмір річної орендної плати ;

Вп – вартість орендованого майна,визначена шляхом проведення незалежної оцінки,грн.;

Сор- орендна ставка визначена згідно з додатком 1 до методики затвердженої рішенням другого пленарного засідання десятої сесії Галицької міської ради  шостого скликання № 72 від 04.07.2013 року « Про надання в оренду нерухомого комунального майна».

2.2. Гарантійний внесок становить 5% від стартової плати за користування земельною ділянкою. Гарантійний внесок, сплачений переможцем до початку земельних торгів, зараховується до орендної плати за земельну ділянку.

2.3. Крок земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди становить 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою.

2.4. За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів, на підставі якого укладається договір оренди землі з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна безпосередньо в день проведення торгів.

2.5. Плата за користування земельною ділянкою з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, право користування якою набуто на земельних торгах, підлягає сплаті переможцем  не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору оренди землі.

 1. Комісії з проведення конкурсного відбору для закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів Галицької міської ради:

3.1. Забезпечити організацію  та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

3.2. Оголосити конкурс та визначити  на конкурсних засадах Виконавця проведення земельних торгів

3.2.1. Уповноважити   міського голову Трачика Ореста Антоновича  на підписання договору про проведення земельних торгів з Виконавцем земельних торгів та на підписання договору оренди землі від імені Галицької  міської ради.

3.3. Забезпечити оформлення договору оренди землі з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна з переможцем аукціону, за ціною та на умовах, визначеними даним рішенням.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на депутатську земельну комісію .

Секретар міської ради                                                                                  О.Скриник

 

 

Додаток  до рішення Галицької   міської

ради  №88  від 06 липня  2016 року

 

Умови продажу оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, що знаходиться  за адресою:  м. Галич, майдан Різдва, 39

 

 1. Місце знаходження земельної ділянки: м. Галич, майдан Різдва, 39.
 2. Площа земельної ділянки: 241 кв. м.
 3. Кадастровий номер: 2621210100:01:001:0580.
 4. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
 5. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування об’єкта торгівлі ( заклад громадського харчування з оглядовим майданчиком).
 6. Умови відведення земельної ділянки: оренда.
 7. Строк оренди: 10 років.
 8. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 69962,3 грн.
 9. Стартова плата за користування земельною ділянкою складається з :

– 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки що становить 8395,48 грн.

– 3% вартості орендованого майна,визначеного шляхом проведення незалежної оцінки

 1. Крок аукціону з продажу права оренди становить 0,5% від стартової плати за користування земельною ділянкою .
 2. Гарантійний внесок становить 5% від стартової плати за користування земельною ділянкою.
 3. 12. Забезпечити вільний доступ відповідним службам для обслуговування наявних та прокладання нових інженерних мереж.
 4. Для здійснення будівництва об’єкту містобудування на земельній ділянці отримати вихідні дані на проектування, здійснення проектно-вишукувальних робіт в порядку, визначеному чинним законодавством, погодити з відділом містобудування та архітектури управління будівництва , інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації ескізний проект будівництва об’єкта торгівлі .
 5. При проектуванні і здійсненні будівництва об’єкта містобудування дотримуватись містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
 6. Прийняти пайову участь у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту відповідно до встановленого порядку.
 7. Переможцю земельних торгів (аукціону) відшкодувати:

–  витрати на виготовлення документації із землеустрою,

– винагороду виконавцю земельних торгів (аукціону), в тому числі за виготовлення звіту про незалежну оцінку нерухомого майна.

 1. 17. Забезпечити використання земельної ділянки за цільовим призначенням.
 2. Забезпечити збереження функціонального призначення існуючої будівлі ( громадська вбиральня).
 3. 1 Право на земельну ділянку з розташованим на ній об’єктом нерухомого майна, набуте за результатами проведення земельних торгів (аукціону) підлягає державній реєстрації в порядку, визначеному чинним законодавством.

 Секретар міської ради                                                                   О.Скриник