Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки філії ПАТ «ДПЗКУ» « Галицький КХП»

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

другого засідання третьої сесії

Від 21 липня  2016 року                                                                   №

Про затвердження проекту із землеустрою  щодо

відведення земельної ділянки  філії ПАТ

«ДПЗКУ» « Галицький КХП»

Розглянувши клопотання філії ПАТ «ДПЗКУ» « Галицький КХП», керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107,  125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  міська рада

1.  Затвердити філії ПАТ «ДПЗКУ» « Галицький КХП» проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 3,8177 га для  обслуговування будівель і споруд   в м. Галичі на вул. Лесі Українки,110.

2.Передати філії ПАТ «ДПЗКУ» « Галицький КХП»  в постійне користування  земельну ділянку площею 3,8177 га ( кадастровий № 2621210100:01:005:0379) для обслуговування будівель і споруд   в м. Галичі на вул. Лесі Українки, 110.

3.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

Міський голова                                                         О.Трачик