Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

першого засідання одинадцятої сесії

від 14 березня 2019 року                                                                        № 38

Про затвердження проекту із землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити громадянину Зарицькому Михайлові Петровичу проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0101га (кадастровий № 2621210100:01:003:0182) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул.Дністровська, 2 а.
  2. Затвердити громадянину Крищуку Михайлові Степановичу проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0337га (кадастровий № 2621210100:01:004:0633) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Галичі на вул.Об’їзній.
  3. Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.
  4. Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                     О. Трачик