Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки цільове призначення якої змінюється

першого засідання одинадцятої сесії

Від 14 березня 2019 року                                                                        №

Про затвердження проекту  із землеустрою

щодо відведення у власність земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити громадянину Зарицькому Михайлові Петровичу проект  землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0101га ( кадастровий № 2621210100:01:003:0182) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул.Дністровська,2а.

2.Затвердити громадянину Крищуку Михайлові Степановичу проект  землеустрою  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0337га ( кадастровий № 2621210100:01:004:0633) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Галичі на вул.Об’їзній .

3.Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                     О. Трачик