Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТзОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта–електростанції з використанням енергії сонця

третього засідання десятої сесії

від 20 грудня 2018 року                                                                        № 177

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  ТзОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» для розміщення,

будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого

об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця

Керуючись ст. ст. 12, 93, 120, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

1. Затвердити ТОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 7,5721 га, розташованої в межах населеного пункту м. Галича на вул. Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта (14.01) – електростанції з використанням енергії сонця за рахунок земель запасу міської ради – землі промисловості, транспорту і зв’язку.
  2. Передати в оренду терміном на 25 років ТОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» земельну ділянку площею 7,5721 га, кадастровий номер 2621210100:01:006:0572 в м. Галича на вул. Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта (14.01) – електростанції з використанням енергії сонця за рахунок земель запасу міської ради – землі промисловості, транспорту і зв’язку.
  3. Орендну плату ТОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» нараховувати в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі яка діє на момент укладення договору оренди.
  4. ТОВ «ГАЛСАН-ІНВЕСТ» договір оренди землі зареєструвати у встановленому законодавством України порядку.

Міський голова                                                               О.Трачик