Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів

Проект РІШЕННЯ

 третього пленарного засідання шостої сесії

Галицької міської ради сьомого скликання

  від 23 листопада 2017 року                                                                             №

Про затвердження норм

утворення твердих  побутових

відходів

Відповідно до ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглянувши лист  КП «Галичводоканал» про затвердження  норм утворення твердих побутових відходів в м. Галичі розроблених відповідно до  Правилами визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів, що затверджені наказом №259 від 30.07.2010 року Міністерства з питань житлово – комунального господарства України зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29 вересня 2010 р. за N 871/18166, з метою поліпшення своєчасної та якісної роботи по санітарному очищенню території міста від твердих побутових відходів, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити норми надання послуг з вивезення твердих побутових відходів згідно з додатком 1 (норми утворення ТПВ 1).
  2. Затвердити норми утворення вуличного та дворового сміття з 1 м.кв. території, що прибирається за рік згідно з додатком 2 (норми утворення ТПВ 2).
  3. Дане рішення вступає в дію з моменту опублікування в районній газеті « Галицьке слово».
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості та житлово-комунального господарства (Т.Гнатюк).

Міський голова                                                                     О.Трачик