Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок в оренду громадянам

першого засідання одинадцятої сесії

від 14 березня 2019 року                                                                      № 40

Про затвердження документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок в оренду громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

1. Затвердити громадянці Вишинській Андріяні Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0465 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Вітовського, 7 б.

1.2. Надати громадянці Вишинській Андріяні Іванівні в оренду терміном на один рік земельну ділянку площею 0,0465 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0505 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на      вул. Вітовського, 7 б.

1.3. Оренду плату нараховувати в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки землі.

1. Затвердити громадянину Бобітко Валентину Мироновичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2234 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ((11.02) для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Вітовського, 26 Д.

2.2. Надати громадянину Бобітко Валентину Мироновичу в оренду, терміном на два роки, земельну ділянку площею 0,2234 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0498 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) (для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Вітовського, 26 Д.

2.3. Оренду плату нараховувати в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі.

1. Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

Міський голова                                                                     О. Трачик