Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

першого засідання одинадцятої сесії

від 14 березня 2019 року                                                                        № 37

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення

і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити громадянці Коломийченко Ользі Михайлівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0904 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. С. Чорноти, 6;

1.1. Передати громадянці Коломийченко Ользі Михайлівні, жительці м. Бережани, вул. Лисенка, 31, безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0904 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0511 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. С. Чорноти, 6.

1. Затвердити громадянину Царевичу Степанові Пилиповичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га, кадастровий номер 2621210100:01:005:0370 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Л. Українки, 97.
  1. Затвердити громадянці Прокопів Любові Дмитрівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Лози, 5;

3.1. Передати громадянці Прокопів Любові Дмитрівні, жительці м. Галича вул. Лози, 5 безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га, кадастровий номер 2621210100:01:009:0327 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Лози, 5.

1. Затвердити громадянці Васильківській Людмилі Ярославівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0630 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Я. Осмомисла, 25;

4.1. Передати громадянці Васильківській Людмилі Ярославівні, жительці м. Богородчани, вул. Шевченка, 12/16, безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0630 га, кадастровий номер 2621210100:01:001:0668 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Я. Осмомисла, 25.

1. Затвердити громадянину Мальцеву Юрію Олександровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0021 га для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Шевченка гараж №76.

5.1. Передати громадянину Мальцеву Юрію Олександровичу, жителю м. Галича, майдан Різдва, 13 кв.2, безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0021 га, кадастровий номер 2621210100:01:006:0574 для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової і громадської забудови в    м. Галичі на вул. Шевченка гараж №76.

1. Затвердити громадянину Чемеринському Степанові Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Садовій, 6;

6.1. Передати громадянину Чемеринському Степанові Івановичу, жителю м. Галича вул. Садова, 6, безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га, кадастровий номер 2621210100:01:004:0870 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Садова, 6.

1. Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.
  1. Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                     О. Трачик