Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок в оренду громадянам

першого засідання одинадцятої сесії

Від 14 березня 2019 року                                                                        №

Про затвердження документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок в оренду громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

ВИРІШИЛА :

1Затвердити громадянці Вишинській Андріяні Іванівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0465 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( 03.07) за рахунок земель житлової і громадської забудови  в м. Галичі на вул. Вітовського,7б.

1.1. Надати громадянці Вишинській Андріяні Іванівні   в оренду терміном на один рік земельну ділянку площею 0,0465 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0505 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ( 03.07) за рахунок земель житлової і громадської забудови  в м. Галичі на вул. Вітовського,7б.

1.2. Оренду плату нараховувати в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки землі.

2.Затвердити громадянину Бобітко Валентину Мироновичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2234 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ((11.02) для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул.Вітовського ,26Д.

2.1. Надати громадянину Бобітко Валентину Мироновичу  в оренду терміном на два роки земельну ділянку площею 0,2234 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0498 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) (для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Вітовського,26Д

2.2. Оренду плату нараховувати в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі.

3.Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                     О. Трачик