Про затвердження документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

позачергової сесії

від 25 січня 2019 року                                                                        № 12

Про затвердження документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити громадянину Смолюху Михайлові Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Шекети, 48.

1.2. Передати громадянину Смолюху Михайлові Михайловичу, жителю м.Галича, вул. Шекети, 48 безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га, кадастровий номер 2621210100:01:001:0664 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Трудова, 4.

1. Затвердити громадянці Мазяр Оксані Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,4953 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ((11.02) для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул.Л.Українки, 24.

2.2. Надати громадянці Мазяр Оксані Василівні в оренду терміном на три роки земельну ділянку площею 1,4953 га, кадастровий номер 2621210100:01:012:0003 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (11.02) (для обслуговування нежитлових приміщень споруд) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення в м. Галичі на вул. Л.Українки, 24

2.3. Оренду плату нараховувати в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки землі.

1. Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.
  1. Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                     О.Трачик