Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

третього засідання десятої сесії

від 20 грудня 2018 року                                                                                                                                            № 173

Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення

і встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та

передачу даних земельних ділянок у власність громадянам

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити громадянину Грешку Антіну Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0818 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Трудова, 4.

1.2. Передати громадянину Грешку Антіну Михайловичу, жителю м. Галича вул. Трудова, 4, безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0818 га, кадастровий номер 2621210100:01:003:0508 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Трудова, 4.

1. Затвердити громадянину Головчаку Олегові Васильовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0022 га для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової і громадської забудови в м. Галичі на вул. Шевченка гараж №171.

2.2. Передати громадянину Головчаку Олегові Васильовичу, жителю м.Галича, вул. Д.Галицького, 85 безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0022 га, кадастровий номер 2621210100:01:006:0571 для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової і громадської забудови в м.Галичі на вул. Шевченка гараж №171.

1. Громадянам зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.
  1. Громадянам виконувати обов’язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 91 Земельного Кодексу України.

Міський голова                                                                           О. Трачик