Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт

першого засідання дев’ятої сесії

від  24 травня  2018  року                                                                  №

Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

1. Затвердити договір №4/124 від 07.05.2018р. про міжбюджетний трансферт на 2018 рік між Блюдниківською сільською радою та Галицькою міською радою про субвенцію Галицькій міській раді на проведення ремонтних робіт в відділі Галицького РВ ДРАЦС ГТУЮ в Івано-Франківській області(майдан Різдва, 34) 5 000 грн.
  1. Відділу обліку і звітності внести зміни до бюджету направивши субвенцію на видатки по КПКВК 8600 КЕКВ 2240 – 5 000 грн.
  1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                     О.Трачик