Про затвердження детального плану території ТзОВ «ГАЛ ІНВЕСТ»

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

другого засідання десятої сесії

Від 06 грудня 2018 року                                                                                      №

Про затвердження детального плану території

ТзОВ «ГАЛ ІНВЕСТ»

Керуючись ст. 31, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зважаючи на те, що в термін визначений для прийняття пропозицій та зауважень від громадськості до виготовлених проектів містобудівної документації,  жодних пропозицій та зауважень не надходило,  за погодженням з постійною комісією міської ради з питань земельних відносин, міська рада

1.Затвердити детальний план території окремої земельної ділянки щодо відведення земельної ділянки , розташованої в  межах населеного пункту м. Галича на вул. Д.Вітовського в оренду ТОВ «ГАЛСАН ІНВЕСТ»  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця.

2.Дати дозвіл ТОВ «ГАЛСАН ІНВЕСТ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 7,50 га, розташованої в  межах населеного пункту м. Галича на вул. Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта ( 14.01) – електростанції з використанням енергії сонця за рахунок земель запасу міської ради – землі промисловості, транспорту і зв’язку.

3. ТОВ «ГАЛСАН ІНВЕСТ» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження сесії міської ради відповідно до чинного законодавства України.

Міський голова                                                               О.Трачик