Про затвердження громадянці Павлич-Гресько А.В. технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки

ГАЛИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

Першого  засідання третьої сесії

від 06 липня  2016 року                                                                        № 85

Про затвердження  громадянці Павлич- Гресько  А.В.

технічної документації із землеустрою

щодо відновлення меж  земельної ділянки

Розглянувши заяву громадянки Павлич-Гресько А.В., керуючись ст. ст. 12, 79-1, 107,  125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  міська рада

1. Затвердити громадянці Павлич-Гресько Андріані Вікторівні  технічну документацію із землеустрою щодо відновлення меж  земельної ділянки  площею 0,0400 га ( кадастровий номер 2621210100:01:003:0251) для будівництва аптеки та стоматологічного кабінету  в м. Галичі на вул. Чорноти, 2а.
  1. Передати громадянці Павлич-Гресько Андріані Вікторівні  в оренду терміном на чотири  роки земельну  площею 0,0400га ( кадастровий номер 2621210100:01:003:0251) для будівництва аптеки та стоматологічного кабінету  в м. Галичі на вул. Чорноти, 2а.
  2. Громадянці Павлич-Гресько Андріані Вікторівні укласти з міською радою договір оренди земельної ділянки протягом двох тижнів з дня прийняття даного рішення, з нарахуванням орендної плати в розмірі 3 відсотки нормативної грошової оцінки землі.
  3. Громадянці Павлич-Гресько Андріані Вікторівні договір оренди зареєструвати у встановленому законодавством України порядку.

Міський   голова                              О.Трачик