Про заборону проїзду по площі майдану Різдва

першого засідання одинадцятої сесії

від  14 березня 2017 року                                                                 № 32

Про заборону проїзду по площі майдану Різдва

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції депутатів міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА :

1. Заборонити рух автотранспорту по центральній пішохідній площі на Майдані Різдва.
  1. Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області в межах своєї компетенції проводити заходи щодо виконання даного рішення.
  1. Дане рішення опублікувати в газеті «Галицьке слово» та на офіційному веб-сайті Галицької міської ради та направити Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області.

Міський голова                                                                     О.Трачик